PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
N16-V20. (27)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1626. (49)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N16_FA20. (80)
12.3.2022KuopioNuorten SM-Hiihdot ST1Cup U18Cup (V)SM-kisat
Lapset ja nuoret
N1738. (73)
5.3.2022LahtiMiniSalpausselkä -Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N161. (3)
3.3.2022EspooEtelä-Suomen maakuntaviestiKansallinen
ASARJA-V9. (10)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V3. (6)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1616. (40)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1629. (41)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N167. (9)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
N164. (12)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16_S24. (5)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16_F22. (3)
29.1.2022Söderkulla, SipooSöderkullaspelen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N163. (11)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N163. (22)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N165. (19)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N162. (13)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N168. (31)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V7. (9)
21.12.2021HämeenlinnaEnsilumen iltakilpailut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N165. (8)
18.12.2021ValkeakoskiAntero Kekkosen muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1611. (19)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N16-V20. (21)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N16-118. (21)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1532. (39)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N158. (19)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N164. (11)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
N1612. (27)
6.2.2021MäntsäläKansallinen Mäntsälä-hiihto (P)Kansallinen
N168. (14)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N167. (14)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1610. (16)
23.1.2021HollolaLahden piirin piirinmestaruushiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N154. (11)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1619. (29)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1623. (45)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
N142. (7)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1415. (29)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1412. (36)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
N14-V3. (10)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N1410. (14)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1412. (30)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N1421. (33)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N1415. (28)
19.1.2019HollolaIntersport Valo -hiihdot HS2019-esikisa (V)Kansallinen
N1321. (25)
27.1.2018EspooMarjon Hiihdot/AM sprinttiKansallinen
N128. (13)