PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
N14-V12. (23)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1430. (55)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N14_FA20. (103)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA0. (13)
3.3.2022EspooEtelä-Suomen maakuntaviestiKansallinen
ASARJA-V3. (10)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V3. (6)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1415. (33)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1419. (34)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N145. (10)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
N145. (7)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_S22. (4)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_F1DNS (6)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N147. (21)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N143. (20)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1417. (26)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V3. (7)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-V15. (15)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-114. (15)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1322. (39)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1461. (79)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N1412. (22)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N148. (15)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N147. (16)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V1. (9)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1417. (33)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1426. (43)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
N127. (19)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N126. (20)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N127. (20)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N127. (31)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
N12-V9. (11)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N1213. (26)
7.12.2019RovaniemiSantasport Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
N127. (13)
2.3.2019VantaaKeimolan HiihdotKansallinen
N129. (11)
9.2.2019OrimattilaAM pitkät matkat 1. alue (P)Aluemestaruus
Kansallinen
N123. (4)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N1211. (23)
19.1.2019HollolaIntersport Valo -hiihdot HS2019-esikisa (V)Kansallinen
N1221. (22)
28.1.2018EspooMarjon Hiihdot, yhteislähdötKansallinen
N105. (11)
27.1.2018EspooMarjon Hiihdot/AM sprinttiKansallinen
N105. (13)
8.1.2017EspooMarjon Hiihdot, perinteisen tulosKansallinen
N107. (9)
8.1.2017EspooMarjon Hiihdot, kokonaistuloksetKansallinen
N108. (9)
7.1.2017EspooMarjon Hiihdot 1. päivä 7.1.2017Kansallinen
N108. (9)