PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
25.2.2024TampereHämeen Viestipäivä #1 (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V1. (6)
18.2.2024TammelaTimanttiset Ryske hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (16)
11.2.2024HämeenlinnaHämeenlinnan Parisprintti (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V3. (8)
11.2.2024HämeenlinnaHämeenlinnan Parisprintti (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA_V2. (8)
10.2.2024TampereHämeen piirinmestaruushiihdot (V)Piirinmestaruus
Lapset ja nuoret
N146. (11)
4.2.2024IkaalinenIkaalisten nuorisohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N146. (10)
28.1.2024LempääläLempäälän Hammaslääkäriasema hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N147. (18)
27.1.2024KangasalaKangasalan Kisan kansalliset (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N145. (11)
21.1.2024KauppiFIS Tampereen Pyrinnön Hiihdot (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N148. (22)
20.1.2024Tampere / KauppiFIS Tampereen Pyrinnön Hiihdot (SP,V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA12. (18)
17.12.2023ValkeakoskiAntero Kekkosen Muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N147. (10)
16.12.2023HämeenlinnaHämeenlinnan Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N148. (20)
10.12.2023LempääläKiilto Ensilumen Sprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA9. (15)
12.3.2023Jämijärvi51. Jämin Kisat (V)Kansallinen
N144. (7)
11.3.2023Jämijärvi51. Jämin Kisat (P)Kansallinen
N133. (3)
4.3.2023LahtiHopeasompa, normaalimatkat (P)Hopeasompa
N1347. (117)
3.3.2023LahtiHopeasompa, sprinttiHopeasompa
N14_FA128. (151)
19.2.2023ValkeakoskiHämeen pm-hiihdot/ KristaCup (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N1311. (16)
18.2.2023HämeenlinnaHämeenlinnan sprintti/pm/KristaCup (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
N14_FA14. (23)
12.2.2023TampereTaHS-hiihdot/ KristaCup osakilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1412. (17)
5.2.2023LahtiMiniSalpausselkä -hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1315. (25)
4.2.2023LempääläLempäälän Hammaslääkäriasema hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N148. (12)
28.1.2023KangasalaKangasalan Kisan Kansalliset/ KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1412. (16)
14.1.2023HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V3. (5)
8.1.2023TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N149. (12)
7.1.2023TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N1413. (14)
17.12.2022ValkeakoskiValkeakosken ensilumenhiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N142. (7)
13.12.2022HämeenlinnaEnsilumen Iltakilpailut (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1410. (14)
11.12.2022LempääläKiilto Ensilumenhiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N146. (10)
5.3.2022IkaalinenIkaalisten nuorisohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12DNS (11)
20.2.2022ValkeakoskiKiinteistömaailma/NSM 2023 Esikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N125. (6)
19.2.2022TampereJ Sport Hiihdot, SM 2023-esikisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N125. (6)
13.2.2022LempääläLempäälän Hammaslääkäriasema Hiihdot(V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N128. (13)
12.2.2022TampereTaHS-hiihdot/KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1211. (12)
30.1.2022TampereXCX Tampere by VL TornipalvelutKansallinen
Lapset ja nuoret
N12_FA0. (17)
25.1.2022HämeenlinnaHämeenlinnan XCX-sprintti (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N127. (14)
23.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1212. (18)
22.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1216. (19)
21.12.2021HämeenlinnaEnsilumen iltakilpailut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N127. (12)
18.12.2021ValkeakoskiAntero Kekkosen muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N129. (10)
12.12.2021LempääläKiilto Formula SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N12YH10. (12)
12.12.2021LempääläKiilto Formula SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N12FL8. (12)
6.3.2021IkaalinenIkaalisten nuorisohiihdot (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1211. (11)
25.2.2021HämeenlinnaHämeenlinnan piirikunnalliset (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N125. (6)
21.2.2021TampereHämeen Hiihto piirinmestaruus (P)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N117. (9)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
N1222. (24)
7.2.2021KangasalaKisan Kansalliset- Krista Cup (V)Kansallinen
N1217. (23)
31.1.2021IkaalinenSata-Häme Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1214. (15)
24.1.2021Kauppi, TampereXCX Tampere by VL Tornipalvelut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1213. (14)
17.1.2021Kauppi, TampereTampereen Pyrinnön piirikunnalliset (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N1210. (12)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N108. (13)
9.2.2020KangasalaKangasalan Kisan Hiihdot (P)Kansallinen
N107. (15)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
N10YH15. (21)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
N10_FD2. (4)
19.1.2020LempääläTimanttiset Ryske Hiihdot (V)Kansallinen
N10DNS (11)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1012. (25)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N1013. (25)
29.12.2019KauppiFIS Tampereen Pyrinnön hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N107. (11)
8.12.2019LempääläKiilto Tykkilumihiihdot (V)Kansallinen
N105. (9)
2.3.2019HämeenlinnaHämeenlinnan sprintti / Krista Cup (P)Kansallinen
N108. (11)
9.2.2019KangasalaKangasalan Kisan Kansalliset (V)Kansallinen
N1012. (13)
3.2.2019LempääläLempäälän Ideasport-hiihdot (P)Kansallinen
N1013. (14)
13.1.2019TammelaTimanttiset Ryske-hiihdotKansallinen
N105. (5)
12.1.2019ForssaKaikulan HiihdotKansallinen
N105. (5)
6.1.2019TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1017. (18)
11.2.2018KangasalaKangasalan Kisan Hiihdot (P)Kansallinen
N82. (4)
10.2.2018LempääläOma Säästöpankki -hiihdot (V)Kansallinen
N84. (7)