PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1537. (70)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N16_FA49. (80)
5.3.2022LahtiMiniSalpausselkä -Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N157. (10)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V2. (6)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1538. (51)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1531. (53)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N155. (14)
5.2.2022LahtiLahen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16DNS (10)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N169. (22)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N169. (19)
4.9.2021ValkealaVeteraanien rullahiihdon SMSM-kisat
Rullahiihto
Kansallinen
N163. (3)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1452. (57)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1436. (79)
7.3.2021Joutsa68. Joutsan ja 37. Junnu Hiihdot (P)Kansallinen
N142. (7)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N145. (17)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N145. (22)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
N1410. (18)
31.1.2021JyväskyläSki Jyväskylä kansalliset (P)Kansallinen
N144. (12)
23.1.2021HollolaLahden piirin piirinmestaruushiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N145. (9)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1421. (33)
3.1.2021KuopioFIS Puijon Ensilumenhiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N149. (15)
2.1.2021KuopioFIS Puijon Ensilumenhiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1415. (16)
23.8.2020HollolaKansallinen 27. Hollolan rullahiihto (V)Rullahiihto
Kansallinen
N1612. (16)
8.3.2020Joutsa67. Joutsan Hiihdot ja 36. JunnuhiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N13DNS (9)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1314. (16)
2.2.2020Tampere084 XCX Tampere, ikäluokat 14 ja 16Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14YH24. (37)
2.2.2020Tampere084 XCX Tampere, ikäluokat 14 ja 16Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FF2. (4)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
N14-V5. (10)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N133. (15)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1421. (30)
28.12.2019LahtiFIS Halton-hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N144. (10)
26.12.2019KouvolaValkealan Tapaninpäivähiihdot (P)Kansallinen
N142. (8)
10.3.2019HollolaHS-viestit (P)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-V33. (37)
2.3.2019HämeenlinnaHämeenlinnan sprintti / Krista Cup (P)Kansallinen
N128. (13)
24.2.2019KausalaKausalan Yrityksen Helmihiihdot (V)Kansallinen
N123. (11)
9.2.2019OrimattilaAM pitkät matkat 1. alue (P)Aluemestaruus
Kansallinen
N121. (4)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N124. (23)
19.1.2019HollolaIntersport Valo -hiihdot HS2019-esikisa (V)Kansallinen
N124. (22)
29.12.2018KauppiFIS Tampereen HiihdotKansainvälinen
Kansallinen
N126. (17)
26.12.2018ValkealaValkealan Vauhti/Aito hiihdot (V)Kansallinen
N123. (15)
24.3.2018LahtiLahden XLIII Talvikisat (V)Kansallinen
N1212. (16)
17.3.2018Joutsa65. Joutsan hiihdot (V)Kansallinen
N126. (9)
25.1.2017LahtiLHS piirikunnalliset (V)Piirikunnallinen
N103. (6)