PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
N16-V1. (27)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1523. (70)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N16_FA45. (80)
5.3.2022IkaalinenIkaalisten nuorisohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N166. (11)
13.2.2022KankaanpääRise Race Tour (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N153. (5)
12.2.2022NoormarkkuNopsan 80v Juhlahiihdot (P)Kansallinen
N165. (8)
5.2.2022Pöytyä, RiihikoskiPm-sprintit Satakunta ja V-Suomi (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N15A3. (4)
30.1.2022ParkanoSatakunnan ja V-S:n pm-viesti (P)Piirinmestaruus
Lapset ja nuoret
N16-V1. (3)
29.1.2022ParkanoSatakunnan ja Varsinais-Suomen pm (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N155. (8)
23.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N167. (12)
22.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1610. (16)
15.1.2022PunkalaidunRise Race Tour (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N154. (5)
19.12.2021Pargas, ParainenPargas IF:n kansallinen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N166. (12)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-V3. (15)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-14. (15)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1430. (57)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1433. (79)
6.3.2021IkaalinenIkaalisten nuorisohiihdot (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N148. (13)
7.2.2021KangasalaKisan Kansalliset- Krista Cup (V)Kansallinen
N146. (18)
6.2.2021KankaanpääRice Race Tour (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N145. (7)
31.1.2021IkaalinenSata-Häme Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N147. (19)
24.1.2021Kauppi, TampereXCX Tampere by VL Tornipalvelut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N148. (17)
16.1.2021KankaanpääRice Race Tour (P)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N144. (5)
9.2.2020RaumaSatakunnan ja VS:en pm-kilpailut(P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N134. (6)
2.2.2020Tampere084 XCX Tampere, ikäluokat 14 ja 16Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14YH17. (37)
2.2.2020Tampere084 XCX Tampere, ikäluokat 14 ja 16Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FD4. (4)
6.1.2020KankaanpääRise Race Tour 1/6 (P)Piirinmestaruus
Lapset ja nuoret
N135. (7)
15.12.2019ParainenPargas IF:s Nationella (V)Kansallinen
N144. (7)
17.2.2019HarjavaltaSatakunnan PM-viestit (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N12-V1. (3)
17.2.2019HarjavaltaSatakunnan PM-viestit (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N12-21. (3)
16.2.2019HarjavaltaSatakunnan PM-hiihdot (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N125. (8)
9.2.2019NoormarkkuNopsan hiihdot (P)Kansallinen
N125. (8)
3.2.2019AlastaroVaaravuoren Hiihdot (P)Kansallinen
N123. (8)
19.1.2019PöytyäHaukkavuoren hiihdot (V)Kansallinen
N128. (14)
12.1.2019KankaanpääSatakunnan Junior/Seura/Lähitapiola-cup (P)Piirikunnallinen
N125. (7)
18.3.2018RaumaSatakunnan junior-/Seuracup (P)Piirikunnallinen
N115. (8)
27.1.2018PoriNopsan hiihdot (P)Kansallinen
N128. (10)
20.1.2018ParkanoSatakunnan Junior/Seuracup 1/4 (V)Piirikunnallinen
N116. (12)
28.1.2017RaumaPiirinmestaruus Satakunta (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N107. (14)
20.2.2016PunkalaidunPiirinmestaruus Satakunta (P)Piirinmestaruus
Ranking
Piirikunnallinen
N096. (13)