PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
7.3.2021Joutsa68. Joutsan ja 37. Junnu Hiihdot (P)Kansallinen
N101. (8)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (14)
28.2.2021KivijärviXXXVIII Kivijärvi-hiihdot (V)Kansallinen
N101. (4)
7.2.2021ÄänekoskiKansalliset Huiman Hiihdot (V)Kansallinen
N102. (8)
31.1.2021JyväskyläSki Jyväskylä kansalliset (P)Kansallinen
N101. (8)
30.1.2021ViitasaariJari Laukkasen Muistohiihdot/K-S pm (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N101. (9)
23.1.2021Keuruu69. Keuruun Hiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N101. (8)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (26)
3.1.2021KuopioFIS Puijon Ensilumenhiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1211. (13)
2.1.2021KuopioFIS Puijon Ensilumenhiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1211. (23)
14.11.2020VuokattiFIS Kainuun talvikisat (P)Kansainvälinen
Kansallinen
N101. (3)
8.3.2020Joutsa67. Joutsan Hiihdot ja 36. JunnuhiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (12)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (21)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N091. (16)
9.2.2020KangasalaKangasalan Kisan Hiihdot (P)Kansallinen
N104. (15)
8.2.2020Tampere, KauppiJaguar SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N10YH4. (11)
8.2.2020Tampere, KauppiJaguar SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N10_FA4. (4)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
N10YH2. (21)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
N10_FA3. (4)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N103. (25)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N101. (25)
5.1.2020Keuruu68. Keuruun hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
N106. (15)
28.12.2019ÄänekoskiKans. Huiman Hiihdot (V) 28.12.2019Kansallinen
Lapset ja nuoret
N103. (9)
15.12.2019JyväskyläSki Jyväskylä piirikunnalliset (P)Piirikunnallinen
N101. (6)
8.12.2019LempääläKiilto Tykkilumihiihdot (V)Kansallinen
N102. (9)
20.4.2019TaivalvaaraFIS Taivalkosken Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
N084. (13)
19.4.2019TaivalkoskiFIS Taivalkosken Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
N083. (13)
16.3.2019SaarijärviSaarijärven Keväthiihdot (V)Kansallinen
N081. (4)
2.3.2019HämeenlinnaHämeenlinnan sprintti / Krista Cup (P)Kansallinen
N82. (6)
9.2.2019KangasalaKangasalan Kisan Kansalliset (V)Kansallinen
N081. (4)
3.2.2019LempääläLempäälän Ideasport-hiihdot (P)Kansallinen
N83. (9)
26.1.2019UurainenKuukan hiihdot 38. Mirjan kierros (V)Kansallinen
N81. (3)
20.1.2019TampereJaguar-sprintit/Krista-Cup/Hämeen pmPiirinmestaruus
Kansallinen
N081. (6)
6.1.2019TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N082. (10)
30.12.2018ÄänekoskiHuiman Hiihdot (V)Kansallinen
N082. (3)
8.12.2018JyväskyläSki Jyväskylä ensilumen hiihdotKansallinen
N081. (2)
1.12.2018LempääläKiilto Tykkilumihiihdot (V)Kansallinen
N083. (4)