PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
27.3.2022PyhäjärviHelenan Hiihto, Kalevan kierrosMassahiihdot
Kansallinen
MYLDNS (31)
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
M14-V12. (25)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
M1311. (85)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
M14_FA41. (113)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14_FA7. (15)
3.3.2022EspooEtelä-Suomen maakuntaviestiKansallinen
ASARJA-V2. (10)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14-V3. (4)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1312. (42)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
M1311. (42)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
M134. (11)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14_S33. (5)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14_F23. (5)
30.1.2022TampereXCX Tampere by VL TornipalvelutKansallinen
Lapset ja nuoret
M14_FA5. (15)
25.1.2022HämeenlinnaHämeenlinnan XCX-sprintti (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M147. (11)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M149. (17)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M147. (23)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M146. (18)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1410. (29)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14-V4. (8)
2.1.2022ImatraFIS Imatran Kylpylä Hiihdot (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M142. (9)
21.12.2021HämeenlinnaEnsilumen iltakilpailut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M146. (13)
18.12.2021ValkeakoskiAntero Kekkosen muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M147. (14)
4.12.2021JyväskyläSki Jyväskylä Ensilumen hiihdot (P)Kansallinen
M147. (9)
25.9.2021HyryläSprinttirullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
M143. (4)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
M14_K6. (8)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
M14_V5. (8)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
M14_YH5. (8)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
M14_FB1. (4)
7.8.2021Pargas/ParainenPargas IF:s rullskidningstävlingRullahiihto
Kansallinen
M148. (8)
7.3.2021Joutsa68. Joutsan ja 37. Junnu Hiihdot (P)Kansallinen
M125. (11)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (16)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
M128. (35)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
M1218. (29)
24.1.2021Kauppi, TampereXCX Tampere by VL Tornipalvelut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M128. (27)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M123. (18)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1214. (34)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
M12YH10. (19)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
M12_FC1. (4)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
M1213. (32)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
M12-V5. (10)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
M1212. (27)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
M1228. (38)
5.1.2020Keuruu68. Keuruun hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
M124. (7)
2.3.2019HämeenlinnaHämeenlinnan sprintti / Krista Cup (P)Kansallinen
M105. (18)
23.2.2019NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
M104. (10)
9.2.2019KangasalaKangasalan Kisan Kansalliset (V)Kansallinen
M108. (15)
3.2.2019LempääläLempäälän Ideasport-hiihdot (P)Kansallinen
M104. (17)
19.1.2019HollolaIntersport Valo -hiihdot HS2019-esikisa (V)Kansallinen
M106. (12)
13.1.2019TammelaTimanttiset Ryske-hiihdotKansallinen
M103. (7)
6.1.2019TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
M1012. (20)
5.1.2019TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
M106. (14)
29.12.2018KauppiFIS Tampereen HiihdotKansainvälinen
Kansallinen
M108. (12)
26.12.2018ValkealaValkealan Vauhti/Aito hiihdot (V)Kansallinen
M103. (6)
27.1.2018EspooMarjon Hiihdot/AM sprinttiKansallinen
M1010. (18)
13.1.2018HämeenlinnaTimanttiset Ryske hiihdot (P)Kansallinen
M1012. (17)
7.1.2018TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
M1023. (23)
31.12.2017TampereYlöjärven Urheilijoiden kansalliset (V)Kansallinen
M1012. (15)
16.12.2017ValkeakoskiEnsilumen hiihdot (P) HHPiirikunnallinen
M107. (9)
12.12.2017LempääläLempäälän I pk iltahiihdot (P)Piirikunnallinen
M102. (4)
14.1.2017HollolaIntersport Valo-hiihdot (V)Kansallinen
M85. (6)