PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
12.3.2022LahtiLahden XLV TalvikisatKansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (22)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1330. (38)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1327. (38)
5.2.2022Pöytyä, RiihikoskiPm-sprintit Satakunta ja V-Suomi (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N13A2. (2)
29.1.2022ParkanoSatakunnan ja Varsinais-Suomen pm (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N135. (6)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1416. (21)
22.1.2022HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1413. (17)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (19)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1420. (26)
19.12.2021Saukkovaara, RistijärviFIS-Härkösten hiihdot (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N143. (4)
18.12.2021Saukkovaara, RistijärviFIS-Härkösten hiihdot (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N145. (8)
12.12.2021LempääläKiilto Formula SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N14YH5. (6)
12.12.2021LempääläKiilto Formula SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N14FL5. (6)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1211. (20)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
N128. (24)
23.1.2021HollolaLahden piirin piirinmestaruushiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N123. (7)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N129. (21)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1216. (28)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
N1212. (19)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1214. (20)
22.2.2020TampereTaHS-hiihdot (P)Piirikunnallinen
N125. (5)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N116. (17)
9.2.2020RaumaSatakunnan ja VS:en pm-kilpailut(P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N114. (11)
19.1.2020LempääläTimanttiset Ryske Hiihdot (V)Kansallinen
N1217. (19)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1223. (29)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N1221. (26)
8.12.2019LempääläKiilto Tykkilumihiihdot (V)Kansallinen
N127. (9)
17.3.2019NousiainenIlmaristen nuorisohiihdot (V)Piirikunnallinen
N103. (5)
10.3.2019JämiXLIX Jämin kisat (V)Kansallinen
N106. (9)
9.3.2019JämiXLIX Jämin kisat (P)Kansallinen
N103. (7)
27.2.2019KeravaKeinukallion OP-Cup 3 ESH (V)Piirikunnallinen
N103. (10)
3.2.2019AlastaroVaaravuoren Hiihdot (P)Kansallinen
N105. (13)
19.1.2019PöytyäHaukkavuoren hiihdot (V)Kansallinen
N104. (22)
12.1.2019TammisaariÖsterbyloppet (P)Kansallinen
N103. (7)
29.12.2018KauppiFIS Tampereen HiihdotKansainvälinen
Kansallinen
N109. (13)
16.12.2018ParainenPargas IF:s nationella (V)Kansallinen
N102. (9)
25.2.2018LietoIlmaristen nuorisohiihdot VSH (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N09DNS (5)