PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
16.4.2022TaivalvaaraFIS Taivalkosken 4KAAD-HiihdotKansainvälinen
N141. (9)
15.4.2022TaivalkoskiFIS Taivalkosken 4KAAD-Hiihdot (V)Kansallinen
N142. (8)
10.4.2022PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
N143. (11)
9.4.2022PosioKansallinen Alamäkihiihto (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N142. (10)
27.3.2022KempeleRantalakeus hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (5)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1422. (55)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N14_FA59. (103)
13.3.2022HaukipudasVirpiniemen Talvikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (5)
26.2.2022LiminkaLimingan hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (4)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1426. (33)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1425. (34)
23.1.2022OuluOHS120 vuotta - Juhlahiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N142. (11)
2.1.2022KemiKemin Tykkikisat/MustiCup 1. osakisa (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N144. (12)
2.4.2021Taivalvaara4KAAD FIS-Hiihdot Taivalkoski (V)Kansallinen
N142. (14)
7.3.2021IiIin Hiihdot 2021 (P)Kansallinen
N142. (7)
28.2.2021Kempele39.Kansalliset ja 29.Zeppelin-hiihdot (V)Kansallinen
N141. (11)
27.2.2021LiminkaLimingan Kans.hiihd. (V)Kansallinen
N142. (12)
24.1.2021Kalajoki63. Jussi Kurikkalan Muistohiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N147. (23)
9.2.2020KempelePohjois-Pohjanmaa PM-hiihdot 9.2.2019Piirinmestaruus
N121. (7)
8.2.2020Kempele38.Kansalliset ja 28.Zeppelin-hiihdot (P)Kansallinen
N122. (6)
12.1.2020Kalajoki62. Jussi Kurikkalan muistohiihdotKansallinen
N123. (31)
23.3.2019Utajärvi40. Rokuan hiihdot (V)Kansallinen
N122. (8)
16.3.2019LiminkaLimingan Hiihdot (V)Kansallinen
N121. (8)
3.3.2019Simo73. Simon Hiihdot (V)Kansallinen
N125. (8)
24.2.2019OuluOHS kansalliset SKIGO hiihdot (V)Kansallinen
N122. (10)
9.2.2019Kempele37. kansalliset ja 27. Zeppelin-hiihdot (V)Kansallinen
N122. (15)
3.2.2019OulunsaloRantalakeus-cup 1. osakilpailu PPH (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
T122. (10)
19.1.2019OulainenHonkamajan hiihdot (P)Kansallinen
N126. (7)
8.1.2019OuluOHS Skigo Piirikunnalliset 3.osaPiirikunnallinen
N123. (6)
8.1.2019OuluOHS Skigo Piirikunnalliset 3.osaPiirikunnallinen
N12_FA3. (6)
30.12.2018RaaheRaahen XXXV Rautahiihdot (V)Kansallinen
N124. (8)
22.12.2018OuluOHS:n SKIGO piirikunnalliset 22.12.2018Piirikunnallinen
N122. (5)
11.12.2018OuluOHS Skigo piirikunnalliset 1 (V)Piirikunnallinen
N121. (3)
22.4.2018InariInarin Kultapullokisat (V)Kansallinen
N103. (26)
21.4.2018InariJuutuan Rajaseutuhiihto (V)Kansallinen
N104. (17)
24.2.2018LiminkaRantalakeus-cup 2 PPH (P)Piirikunnallinen
T101. (8)
10.2.2018Kempele36. Kansalliset ja 26. Zeppelin-hiihdotKansallinen
N102. (12)
28.1.2018OuluOHS Kansalliset (V)Kansallinen
N10DNS (13)
27.1.2018OuluOHS Kansalliset, yhteislähtö (P)Kansallinen
N10DNS (10)
9.1.2018OuluOHS Skigo Oulu-cup PPH (P)Piirikunnallinen
N103. (4)
31.12.2017RaaheXXXIV Raahen Rautahiihdot (V)Kansallinen
N104. (6)
17.12.2017OuluOHS SKIGO-tykkikisat PPH (V)Piirikunnallinen
N101. (4)
26.3.2017HaukipudasVirpiniemen Talvikisat (V)Kansallinen
N103. (6)
5.3.2017IiIin hiihdot (P)Kansallinen
N101. (1)
25.2.2017LiminkaRantalakeus-cup PPH (V)Piirikunnallinen
T102. (10)
18.2.2017OulunsaloRantalakeus-cup PPH (V)Piirikunnallinen
T105. (13)
11.2.2017Kempele35. Kans. ja 25. Zeppelin-hiihdot (V)Kansallinen
N106. (11)
8.1.2017HaukipudasOulun Hiihtoseuran Hiihdot (V)Kansallinen
N1011. (14)
7.1.2017HaukipudasOulun Hiihtoseuran Hiihdot (P)Kansallinen
N108. (10)