PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
N14-V5. (23)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N143. (55)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N14_FA6. (103)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA2. (13)
5.3.2022LahtiMiniSalpausselkä -Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (7)
3.3.2022EspooEtelä-Suomen maakuntaviestiKansallinen
ASARJA-V1. (10)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N144. (33)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N144. (34)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N141. (10)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N141. (21)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N141. (20)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N142. (19)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N142. (26)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V1. (7)
26.12.2021LahtiHannu Viitalan Muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (16)
18.12.2021ValkeakoskiAntero Kekkosen muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N142. (8)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-V7. (15)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-32. (15)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1315. (39)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1416. (79)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N141. (22)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
N143. (18)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (15)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N143. (16)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V1. (9)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1411. (33)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N146. (43)
1.11.2020ImatraFIS Imatran Kylpylähiihdot (V)Kansainvälinen
N142. (10)
31.10.2020ImatraFIS Imatran Kylpylähiihdot (P)Kansainvälinen
N143. (8)
19.9.2020HyryläVantaan Rullahiihdot (P)Rullahiihto
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (2)
23.8.2020HollolaKansallinen 27. Hollolan rullahiihto (V)Rullahiihto
Kansallinen
N167. (16)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N121. (20)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N123. (31)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
N12-V1. (11)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N126. (26)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N123. (29)
29.12.2019KauppiFIS Tampereen Pyrinnön hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N122. (11)
7.12.2019RovaniemiSantasport Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
N122. (13)
31.8.2019KouvolaValkealan Marwe Hiihdot (V)Kansallinen
N121. (3)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N125. (23)
6.1.2019TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1211. (21)
29.12.2018KauppiFIS Tampereen HiihdotKansainvälinen
Kansallinen
N127. (17)
8.12.2018RovaniemiOunasvaaran Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
N121. (9)
28.1.2018EspooMarjon Hiihdot, yhteislähdötKansallinen
N107. (11)