PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N16-24. (21)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1511. (39)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1617. (80)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N153. (19)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
N166. (27)
6.2.2021KankaanpääRice Race Tour (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N151. (3)
31.1.2021JyväskyläSki Jyväskylä kansalliset (P)Kansallinen
N165. (15)
23.1.2021Keuruu69. Keuruun Hiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N161. (11)
16.1.2021KankaanpääRice Race Tour (P)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N152. (3)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N167. (45)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N143. (29)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (17)
9.2.2020RaumaSatakunnan ja VS:en pm-kilpailut(P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N141. (8)
2.2.2020Tampere084 XCX Tampere, ikäluokat 14 ja 16Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14YH4. (37)
2.2.2020Tampere084 XCX Tampere, ikäluokat 14 ja 16Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA4. (4)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N142. (30)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N143. (33)
6.1.2020KankaanpääRise Race Tour 1/6 (P)Piirinmestaruus
Lapset ja nuoret
N141. (4)
29.12.2019KauppiFIS Tampereen Pyrinnön hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N147. (26)
14.12.2019SeinäjokiKaamoshiihdot EPH (V)Piirikunnallinen
N142. (18)
23.3.2019ParkanoSatakunnan JunnuCup 4/4 (V)Piirikunnallinen
N131. (5)
17.3.2019JämiSatakunta Hiihdot (V)Kansallinen
N141. (7)
16.3.2019IkaalinenSata-Häme hiihdot (P)Kansallinen
N141. (7)
9.3.2019HollolaHS-loppukilpailu, henkilökohtaiset (V)SM-kisat
Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N136. (77)
9.3.2019HollolaHS-sprintit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N1432. (125)
17.2.2019HarjavaltaSatakunnan PM-viestit (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N14-11. (2)
16.2.2019HarjavaltaSatakunnan PM-hiihdot (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N131. (4)
9.2.2019NoormarkkuNopsan hiihdot (P)Kansallinen
N143. (8)
3.2.2019LempääläLempäälän Ideasport-hiihdot (P)Kansallinen
N14DNS (25)
27.1.2019LietoIlmaristen piirikunnalliset VSH (V)Piirikunnallinen
N141. (12)
19.1.2019HollolaIntersport Valo -hiihdot HS2019-esikisa (V)Kansallinen
N133. (25)
13.1.2019TammelaTimanttiset Ryske-hiihdotKansallinen
N145. (14)
12.1.2019KankaanpääSatakunnan Junior/Seura/Lähitapiola-cup (P)Piirikunnallinen
N131. (3)
5.1.2019TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N1416. (25)
30.12.2018TampereYlöjärven Urheilijoiden hiihdot (P)Kansallinen
N147. (13)
29.12.2018KauppiFIS Tampereen HiihdotKansainvälinen
Kansallinen
N143. (23)
16.12.2018ParainenPargas IF:s nationella (V)Kansallinen
N145. (14)
18.3.2018RaumaSatakunnan junior-/Seuracup (P)Piirikunnallinen
N121. (5)
11.3.2018JämiXLVIII Jämin kisat (V)Kansallinen
N124. (12)
10.3.2018JämiXLVIII Jämin kisat (P)Kansallinen
N126. (9)
4.3.2018KuhmoHopeasomman viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-131. (42)
28.1.2018SäkyläVaaravuoren hiihdot (V)Kansallinen
N121. (11)
27.1.2018PoriNopsan hiihdot (P)Kansallinen
N121. (10)
20.1.2018ParkanoSatakunnan Junior/Seuracup 1/4 (V)Piirikunnallinen
N122. (5)
7.1.2018TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1212. (33)
31.12.2017TampereYlöjärven Urheilijoiden kansalliset (V)Kansallinen
N1210. (23)
2.12.2017LempääläKiilto Tykkilumihiihdot (V)Kansallinen
N1210. (14)
12.3.2017JämiXLVII Jämin kisat (V)Kansallinen
N1211. (14)
28.1.2017RaumaPiirinmestaruus Satakunta (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N113. (8)
14.1.2017PöytyäHaukkavuoren hiihdot (V) VSHPiirikunnallinen
N1218. (20)
21.2.2016PunkalaidunPiirinmestaruusviesti, SatakuntaPiirinmestaruus
Piirikunnallinen
N10-34. (5)
20.2.2016PunkalaidunPiirinmestaruus Satakunta (P)Piirinmestaruus
Ranking
Piirikunnallinen
N108. (8)
10.1.2016JämijärviKäenkosken kansalliset (V)Kansallinen
N106. (6)