PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
M147. (67)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
M14_FA13. (113)
13.3.2022ParainenVI Johans Lopp (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M164. (4)
12.3.2022LahtiLahden XLV TalvikisatKansallinen
Lapset ja nuoret
M143. (28)
5.3.2022NärpesFSSM 2022 Individuellt (F)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
H141. (15)
4.3.2022NärpesFSSM 2022 Sprint (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
H14_FA6. (23)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M148. (35)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
M1411. (35)
18.2.2022Olympiastadion, HelsinkiSata Sprint 2022 (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14_FA1. (6)
12.2.2022LietoIlmaristen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M141. (4)
23.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M142. (17)
22.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M142. (16)
15.1.2022RaseborgÖsterbyloppetKansallinen
Lapset ja nuoret
M141. (9)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M142. (29)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
M16-312. (20)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M133. (54)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1416. (77)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M133. (12)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
M141. (22)
7.2.2021LietoILMARISTEN PK HIIHDOT (V)Piirikunnallinen
M141. (9)
31.1.2021IkaalinenSata-Häme Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M142. (10)
30.1.2021SeinäjokiXXXVIIII Seinäjoen Talvikisat (P)Kansallinen
M141. (9)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1414. (32)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M121. (18)
19.1.2020LempääläTimanttiset Ryske Hiihdot (V)Kansallinen
M123. (16)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
M122. (38)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
M123. (27)
6.1.2020KankaanpääRise Race Tour 1/6 (P)Piirinmestaruus
Lapset ja nuoret
M121. (9)
15.12.2019ParainenPargas IF:s Nationella (V)Kansallinen
M122. (4)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
M12DNS (12)
16.3.2019PargasJohans Lopp (P)Piirikunnallinen
M133. (5)
2.3.2019VantaaKeimolan HiihdotKansallinen
M127. (13)
16.2.2019PargasFSS Mästerskap (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
M123. (30)
7.2.2019ParainenPargas IF:s klubbmästerskap (V)Piirikunnallinen
M121. (4)
2.2.2019PorvooNÅID mästerskap (P)Kansallinen
M122. (13)
27.1.2019LietoIlmaristen piirikunnalliset VSH (V)Piirikunnallinen
M122. (9)
20.1.2019Vihti55. Vihdin hiihdot (P)Kansallinen
M1210. (13)
19.1.2019PöytyäHaukkavuoren hiihdot (V)Kansallinen
M125. (13)
12.1.2019TammisaariÖsterbyloppet (P)Kansallinen
M125. (10)
16.12.2018ParainenPargas IF:s nationella (V)Kansallinen
M123. (10)
17.3.2018PargasIV Johans Lopp (P)Piirikunnallinen
M101. (7)
28.1.2018SäkyläVaaravuoren hiihdot (V)Kansallinen
M102. (11)
27.1.2018SäkyläHaukkavuoren hiihdot (P)Kansallinen
M102. (6)
21.1.2018ParainenPargas IF:s nationella (V)Kansallinen
M102. (8)
13.1.2018HämeenlinnaTimanttiset Ryske hiihdot (P)Kansallinen
M10DNS (17)
7.1.2018TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
M105. (23)
26.11.2017PaimioPargas IF:n putkikilpailu FSS (V)Piirikunnallinen
M101. (2)
16.3.2017PargasPargas IF masstart FSS (V)Piirikunnallinen
M101. (7)
1.3.2017PargasPargas IF Skicross FSS (V)Piirikunnallinen
M101. (6)
15.1.2017TammelaTimanttiset Ryske-hiihdot (P)Kansallinen
M103. (7)
14.1.2017PöytyäHaukkavuoren hiihdot (V) VSHPiirikunnallinen
M106. (9)
13.3.2016PargasJohans Lopp FSS (P)Piirikunnallinen
M102. (6)
9.3.2016PargasPargas IF:s sprint (V)Piirikunnallinen
M08_K1. (3)
7.2.2016PargasPargas IF:s Fastlagsskidning (P)Piirikunnallinen
M081. (2)