PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N16-219. (21)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1441. (57)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1451. (79)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1410. (17)
27.2.2021NivalaNivalan Urheilijoiden Hiihdot (P)Kansallinen
N146. (9)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N149. (22)
7.2.2021KeravaIX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
N143. (11)
6.2.2021MäntsäläKansallinen Mäntsälä-hiihto (P)Kansallinen
N145. (13)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N145. (15)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N145. (16)
23.1.2021HollolaLahden piirin piirinmestaruushiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N143. (9)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1414. (33)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1424. (43)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1423. (29)
8.2.2020Hartola62. Hartolan hiihdot 8.2.2020 (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N147. (12)
2.2.2020Tampere084 XCX Tampere, ikäluokat 14 ja 16Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14YH35. (37)
2.2.2020Tampere084 XCX Tampere, ikäluokat 14 ja 16Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FI1. (3)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N140. (36)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N1422. (33)
15.12.2019ParainenPargas IF:s Nationella (V)Kansallinen
N146. (7)
2.3.2019VantaaKeimolan HiihdotKansallinen
N121. (11)
24.2.2019KausalaKausalan Yrityksen Helmihiihdot (V)Kansallinen
N12DNS (11)
16.2.2019PargasFSS Mästerskap (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N1212. (27)
2.2.2019PorvooNÅID mästerskap (P)Kansallinen
N122. (9)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N12DNS (23)
19.1.2019HollolaIntersport Valo -hiihdot HS2019-esikisa (V)Kansallinen
N129. (22)
6.1.2019TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1213. (21)
26.12.2018ValkealaValkealan Vauhti/Aito hiihdot (V)Kansallinen
N129. (15)
11.3.2018MyrskyläKiparkattihiihto (V)Kansallinen
N125. (12)
24.2.2018NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
N125. (6)
10.2.2018Keimola, VantaaKansalliset Keimolan Hiihdot (V)Kansallinen
N125. (7)
27.1.2018ValkealaValkealan Kajon Tahtohiihdot (V)Kansallinen
N125. (8)
14.1.2018KouvolaAnjalan hiihdot (P)Kansallinen
N124. (11)
31.12.2017RaaheXXXIV Raahen Rautahiihdot (V)Kansallinen
N124. (6)
30.12.2017HaapavesiHaapaveden kansalliset (V)Kansallinen
N127. (11)
25.3.2017LahtiHalton-hiihdot (V)Kansallinen
N10DNS (12)
18.3.2017NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
N103. (7)
26.2.2017SipooSöderkullan pikakisa (V)Kansainvälinen
N102. (6)
18.12.2016KeravaVIII Keinukallion TykkihiihdotKansallinen
N105. (7)
26.3.2016UurainenKuukan hiihdot (V)Kansallinen
N108. (10)
20.3.2016LahtiFIS Halton-hiihdot (P)Kansallinen
N106. (7)
12.3.2016NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
N104. (6)
14.2.2016LahtiFazer Minisalpausselkä-hiihdot (P)Kansallinen
N097. (7)
13.2.2016Joutsa64. Joutsan Hiihdot (P)Kansallinen
N105. (5)
30.1.2016MäntsäläMäntsälä-Hiihto (P)Kansallinen
N108. (12)
24.1.2016KeravaVII KeinukallionTykkihiihdot (V)Ranking
Kansallinen
N105. (8)
23.1.2016SipooSöderkullan kisat (V)Ranking
Kansallinen
N106. (7)
2.1.2016PosioPosion kaamoshiihdot (P)Ranking
Kansallinen
N105. (5)
7.3.2015KotkaKotkan hiihdot (V)Ranking
Kansallinen
N082. (7)
1.3.2015LahtiFazer Minisalpausselkä-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N086. (10)