PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
3.4.2022Helsinki, PaloheinäRomuhiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N142. (6)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1445. (55)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N14_FA53. (103)
12.3.2022LahtiLahden XLV TalvikisatKansallinen
Lapset ja nuoret
N1410. (22)
5.3.2022LahtiMiniSalpausselkä -Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N145. (7)
3.3.2022EspooEtelä-Suomen maakuntaviestiKansallinen
ASARJA-V9. (10)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V6. (6)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1431. (33)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1428. (34)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N146. (10)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_S14. (4)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_F22. (2)
29.1.2022Söderkulla, SipooSöderkullaspelen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N148. (13)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1423. (26)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V9. (9)
21.12.2021HämeenlinnaEnsilumen iltakilpailut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N145. (10)
18.12.2021ValkeakoskiAntero Kekkosen muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N147. (8)
12.12.2021LempääläKiilto Formula SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N14YH4. (6)
12.12.2021LempääläKiilto Formula SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N14FL3. (6)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N137. (7)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N1419. (22)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
N1416. (18)
6.2.2021MäntsäläKansallinen Mäntsälä-hiihto (P)Kansallinen
N1411. (13)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1411. (15)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1414. (16)
23.1.2021HollolaLahden piirin piirinmestaruushiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N133. (3)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1432. (33)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1440. (43)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
N128. (19)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N128. (20)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1211. (20)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1210. (31)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
N12-V4. (11)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N128. (26)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1220. (29)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N1217. (26)
29.12.2019KauppiFIS Tampereen Pyrinnön hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N125. (11)
28.12.2019LahtiFIS Halton-hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N124. (11)
9.11.2019ImatraFIS-Imatran kylpylähiihdotKansainvälinen
N123. (7)
19.1.2019HollolaIntersport Valo -hiihdot HS2019-esikisa (V)Kansallinen
N1219. (22)
16.1.2019KeravaKeinukallion OP-cup 1 ESH (V)Piirikunnallinen
N122. (3)
12.1.2019ForssaKaikulan HiihdotKansallinen
N126. (7)
5.1.2019TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N1213. (14)
3.2.2018MäntsäläMäntsälä-hiihto (V)Kansallinen
N103. (9)
27.1.2018EspooMarjon Hiihdot/AM sprinttiKansallinen
N107. (13)