PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
27.3.2022VöyriFinalClimbKansallinen
Lapset ja nuoret
N166. (9)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1538. (70)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N16_FA62. (80)
9.3.2022VöyriNallestafettenKansallinen
N16-V7. (8)
6.3.2022NärpesFSSM Stafett 2022Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V5. (9)
5.3.2022NärpesFSSM 2022 Individuellt (F)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D158. (16)
4.3.2022NärpesFSSM 2022 Sprint (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D16_FA19. (26)
20.2.2022KorsholmBotniahallsloppet (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N165. (7)
19.2.2022NededvetilNationella Tour de Åsarna 3/3 (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N163. (4)
13.2.2022VöyriBotnia Vasan (P)Massahiihdot
NYLL2. (77)
6.2.2022NykarlebyÖIDM StafettPiirinmestaruus
Lapset ja nuoret
N16-V4. (7)
5.2.2022NykarlebyÖIDM 2022 (P)Piirinmestaruus
Lapset ja nuoret
D154. (9)
29.1.2022KronobyTour de Åsarna (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16_FA6. (7)
8.1.2022KaustinenKaustisen Kisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N169. (13)
26.12.2021PedersöreIK Falken parklopp / puistohiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N16DNS (10)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-V14. (15)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-19. (15)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1445. (57)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1476. (79)
6.3.2021HimankaKP-cup ja PM Normaalimatkat (P)Piirikunnallinen
N146. (6)
23.2.2021Terjärv / TeerijärviFöreningskampen / Seuraottelu (P)Piirikunnallinen
N143. (7)
21.2.2021Jakobstad / PietarsaariMini - Fäboda (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N144. (8)
6.2.2021KorsholmBotniahallsloppet 2021 (V)Piirikunnallinen
N146. (10)
31.1.2021Vörå, VöyriÖID-mästerskap, stafetterPiirinmestaruus
Piirikunnallinen
N14-V5. (11)
30.1.2021Vörå, VöyriÖID-mästerskap (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N148. (11)
23.1.2021Nedervetil / AlaveteliMini-Seljes (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N149. (17)
31.3.2019VöyriFinal Climb (V)Piirikunnallinen
N1220. (25)
16.3.2019KronobyKronans Nationella (V)Kansallinen
N1212. (18)
24.2.2019Kokkola54. Ykspihlajan Kisat (V)Kansallinen
N1212. (13)
16.2.2019PargasFSS Mästerskap (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N1225. (27)