Pvm | Paikkakunta | Kilpailu | Kilpailuluokat | Sarja | Sija |
---|---|---|---|---|---|
14.4.2024 | Posio | Kansalliset Pentik-Hiihdot (V) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M12 | 1. (8) |
13.4.2024 | Posio | Kansalliset Alamäkihiihdot (V) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M12 | 1. (9) |
1.4.2024 | Rovaniemi | Pirjon sprintti / Musti-Cup | Kansallinen Lapset ja nuoret | M12_FA | 3. (13) |
31.3.2024 | Muurola / Rovaniemi | XXXVIII Muurola-hiihdot | Kansallinen Lapset ja nuoret | M12 | 2. (11) |
24.3.2024 | Rovaniemi | KLL:n mestaruushiihdot (V) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M12 | 17. (52) |
23.3.2024 | Rovaniemi | KLL:n mestaruushiihdot (P) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M12 | 18. (52) |
22.3.2024 | Rovaniemi | KLL:n mestaruushiihdot | Kansallinen Lapset ja nuoret | M12_FA | 13. (46) |
9.3.2024 | Kittilä | Siitosen Hiihdot VIII Musti Cup (V) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M12 | 4. (13) |
3.3.2024 | Sieppijärvi | Sisun Hiihdot / Musti Cup (P) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M12 | 3. (10) |
2.3.2024 | Muonio | Kangosjärven Hiihdot / Musti-Cup (V) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M12 | 3. (15) |
24.2.2024 | Sodankylä | Lapin piirinmestaruus/Musti-cup(V) | Piirinmestaruus Kansallinen Lapset ja nuoret | M12 | 1. (11) |
3.12.2023 | Rovaniemi | Ounasvaaran Ensilumenkisat (P) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M12 | 4. (17) |
2.4.2023 | Rovaniemi | Pirjon Sprintti (V) | Kansallinen | M12_FA | 5. (11) |
5.2.2023 | Simo | 76. Simon Hiihdot+Lääninmestaruus (P) | Piirinmestaruus Kansallinen | M12 | 4. (9) |
6.12.2022 | Kemi | Kemin Tykkisat (V) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M12 | 8. (13) |
4.12.2022 | Rovaniemi | Santasport Ensilumen hiihdot (V) | Kansallinen | M12 | 6. (11) |
24.4.2022 | Inari | LV Inarin kultapullokisat | Kansallinen Lapset ja nuoret | M10 | 2. (23) |
23.4.2022 | Inari | Rajaseutuhiihto | Kansallinen Lapset ja nuoret | M10 | 4. (19) |
22.4.2022 | Inari | Sprinttiviestit | Kansallinen | M12 | 4. (8) |
10.4.2022 | Posio | Kansalliset Pentik-hiihdot (V) | Kansallinen | M10 | 3. (9) |
9.4.2022 | Posio | Kansallinen Alamäkihiihto (V) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M10 | DNS (9) |
27.3.2022 | Rovaniemi | Pirjon Sprintti | Kansallinen Lapset ja nuoret | M/N10_FA | 2. (20) |
26.3.2022 | Rovaniemi | Kansalliset XXXVI Muurola-hiihdot (V) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M10 | 2. (9) |
6.3.2022 | Sieppijärvi | Sieppijärven Hiihdot/Musti Cup (P) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M10 | 5. (10) |
5.3.2022 | Muonio | Kangosjärven Hiihdot / Musti-Cup (V) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M10 | 2. (12) |
27.2.2022 | Rovaniemi | Lapin Aluemestaruus/SM-esikisat | Aluemestaruus Kansallinen Lapset ja nuoret | M10-V | 4. (5) |
26.2.2022 | Rovaniemi | Lapin Aluemestaruus/SM-esikisat (V) | Kansallinen Lapset ja nuoret Aluemestaruus | M10 | 3. (11) |
29.1.2022 | Keminmaa | Meri-Lappi Hiihdot (P) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M10 | 6. (10) |
19.12.2021 | Ounasvaara, Rovaniemi | Santasport ensilumen hiihdot (V) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M10 | 2. (10) |
11.12.2021 | Posio | Posion Kaamoshiihdot/MustiCupin 2. osak. (P) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M10 | 4. (9) |
5.12.2020 | Ounasvaara | Santasport Ensilumen Hiihdot (V) | Kansallinen Lapset ja nuoret | M10 | 5. (9) |